Rowery do wypożyczenia

Możesz wypożyczyć rower elektryczny w trzech klasach:

 • komfortowy elektryczny rower miejski
 • wysokiej jakości elektryczny rower trekkingowy
 • elektryczny rower górski na każdy teren

Wypożyczane rowery elektryczne to sprzęt wysokiej klasy i renomowanych producentów: Hercules, Haibike, Focus czy Kalkhoff.

Rowery są wspomagane silnikami Bosch i Yamaha. Te centralnie umieszczone, dynamiczne napędy sprawiają, że rowery mają nisko położony środek ciężkości. Inteligentny sterownik silnika dostosowuje wspomaganie do potrzeby użytkownika w danej chwili. Daje to maksymalny komfort jazdy i pozwala to w pełni cieszyć się przyjemnością jazdy rowerem.

Bateria o dużej pojemności zapewnia efektywny zasięg roweru elektrycznego od 60 do 100 km, w zależności od warunków jazdy i stopnia wspomagania.

Za dodatkową opłatą możesz się zaopatrzyć w rowerowy sprzęt turystyczny (sakwy, przyczepki rowerowe), mapy turystyczne i przewodniki rowerowe.

Dbamy o wprowadzanie do naszej oferty nowości i bestsellerów z rynku niemieckiego. Jeżeli jesteś zainteresowany wypożyczeniem i przetestowaniem konkretnego modelu – napisz do nas w tej sprawie. Dostawcą rowerów jest firma ACTIVA (sklep rower.com.pl), w której magazynie znajdziesz ponad 200 modeli „elektryków” – wśród nich z pewnością jest ten, który czeka na Ciebie 🙂

Szczegóły dotyczące warunków wypożyczenia znajdziesz w Ogólnych Warunkach Wypożyczenia.

Aktualnie możesz u nas wypożyczyć topowe modele rowerów elektrycznych:

 

Focus Jarifa Plus Pro

Koszt wypożyczenia: 100 zł / dzień

Focus Jarifa Plus Pro


Univega Renegade I-Evo 2.0

Koszt wypożyczenia: 100 zł / dzień

Univega Renegade I-Evo 2.0


Winora X185.X

Koszt wypożyczenia: 70 zł / dzień

Winora X185.X


Hercules Robert

Koszt wypożyczenia: 80 zł / dzień

Hercules Robert
Doskonały rower znanego producenta Hercules. Wyposażony jest w przerzutki Shimano, posiada 7 biegów i hydrauliczne hamulce Magura.
Silnik Bosch o mocy 250 W zasilany z baterii o pojemności 300 Wh i napięciu znamionowym 36 V.
Koła w rozmiarze 28″, przedni amortyzator, centralny napęd oraz komfortowe siodełko zapewniają wygodną jazdę. Rower wyposażony jest w błotniki, bagażnik, oświetlenie i osłonę łańcucha.
Rower polecany na jazdę miejską i krótkie, jak też dłuższe, wycieczki rowerowe.


Kalkhoff Agattu Impulse męski

Koszt wypożyczenia: 80 zł / dzień

Kalkhoff Agattu Impulse męski

Kalkhoff to jedna z wiodących marek na rynku rowerów miejskich. Dominuje ona w ofercie wypożyczalni rowerów elektrycznych w Niemczech.
Model Agattu Impulse to jeden z najlepszych rowerów w tej klasie. Wyposażony jest w mocny, nowoczesny, centralny napęd Impulse 2.0 o mocy 250 W. To jeden z najlepszych napędów centralnych, o parametrach zbliżonych do silników Bosch i Yamaha. Napęd zasilany z baterii litowo-jonowej o pojemności 396 Wh prądem o natężeniu 36V.
Rower wyposażony jest w 8-biegowe przerzutki Shimano, umieszczone w tylnej piaście. Wyposażony jest w błotniki, bagażnik, oświetlenie i osłonę łańcucha. Wysoki komfort jazdy zapewnia przednia amortyzacja, hydrauliczne hamulce Magura i koła o średnicy 28″.
Rower polecany na jazdę miejską i krótkie, jak też dłuższe, wycieczki rowerowe.


Hercules Robert A 10 męski

Koszt wypożyczenia: 100 zł / dzień

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Doskonały rower znanego producenta Hercules. Wyposażony jest w napęd i przerzutki Shimano, posiada 10 biegów i hydrauliczne hamulce Magura.
Koła w rozmiarze 28″, przedni amortyzator oraz centralny napęd Bosch zapewniają wygodną jazdę. Silnik o mocy 250 W zasilanym z baterii o pojemności 400 Wh i napięciu znamionowym 36 V. Rower wyposażony jest w błotniki, bagażnik, oświetlenie i osłonę łańcucha.
Rower rekomendowany na jazdę miejską, wycieczki jednodniowe i wielodniowe wyprawy rowerowe, również w większym bagażem.


Hercules Roberta Cross Street 8 damski

Koszt wypożyczenia: 100 zł / dzień

Hercules Roberta Cross Street 8 damski
Doskonały rower znanego producenta Hercules – jeden z bestsellerów z rocznika 2016. Wyposażony jest w napęd i przerzutki Shimano, posiada 8 biegów i hydrauliczne hamulce Tektro.
Koła w rozmiarze 28″, przedni amortyzator o skoku 63 mm oraz komfortowe siodełko i centralny napęd Bosch zapewniają wygodną jazdę. Silnik o mocy 250 W zasilanym z baterii o pojemności 400 Wh i napięciu znamionowym 36 V. Rower wyposażony jest w błotniki, bagażnik, oświetlenie i osłonę łańcucha.
Rower rekomendowany na jazdę miejską, wycieczki jednodniowe i wielodniowe wyprawy rowerowe, również w większym bagażem.


Haibike SDURO Trekking SL męski

Koszt wypożyczenia: 100 zł / dzień

Haibike SDURO Trekking SL męski
Jeden z najlepszych rowerów trekkingowych ze wspomaganiem elektrycznym na rynku, hit rynkowy rocznika 2016. Posiada nie tylko doskonałe walory jezdne, ale też stylową i dynamiczną linię, typową dla marki Haibike.
Największą zaletą roweru jest dynamiczny, centralny napęd Yamaha o mocy 250 W, zasilany z baterii litowo-jonowej o pojemności 400 Wh i natężeniu prądu 36 V.
Przednia amortyzacja, hydrauliczne hamulce Tektro Auriga, 10-biegowa przerzutka tylnia Shimano zapewniają wygodną i komfortową jazdę. Wyposażony jest w błotniki, bagażnik i zasilane z akumulatora oświetlenie.
Rower rekomendowany na jazdę miejską, wycieczki jednodniowe i wielodniowe wyprawy rowerowe, również w większym bagażem. Doskonale sprawdzi się również w trudniejszym terenie i przy długich podjazdach.


Haibike SDURO HardNine SL

Koszt wypożyczenia: 100 zł / dzień

Haibike SDURO HardNine SL

Bardzo dobrej jakości rower górski z rocznika 2016. Posiada dynamiczną i elegancką linię, lecz jego największym atutem jest mocny centralny silnik Yamaha o mocy 250 W i momencie obrotowym do 70 Nm, zasilany z akumulatora o pojemności 400 Wh prądem o natężeniu 36V.
Wyposażony jest w 10-biegową przekładnię tylnią Shimano CS HG50 (11-36 zębów), pozwalającą wraz ze wspomaganiem na pokonanie nawet najbardziej stromych podjazdów.
Komfort jazdy, przyczepność i bezpieczeństwo zapewnia amortyzacja przednia i hydrauliczne hamulce Tektro Auriga. Średnica kół roweru to 27,5 cala, a waga roweru to jedynie 21,5 kg.


Haibike SDURO AllMtn SL

Koszt wypożyczenia: 140 zł / dzień

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Hard Nine SL to jeden z absolutnych bestsellerów roku 2016 i jeden z najlepszych górskich rowerów elektrycznych ze wspomaganiem elektrycznym na rynku.
Posiada dynamiczną i elegancką linię, lecz jego największym atutem jest mocny centralny silnik Yamaha o mocy 250 W i momencie obrotowym do 70 Nm, zasilany z akumulatora o pojemności 400 Wh prądem o natężeniu 36V.
Wyposażony jest w 10-biegową przekładnię tylnią Shimano SLX (11-36 zębów), pozwalającą wraz ze wspomaganiem na pokonanie nawet najbardziej stromych podjazdów.
Komfort jazdy, przyczepność i bezpieczeństwo zapewnia amortyzacja przednia oraz tylnia (Santour Aion RL), hydrauliczne hamulce Tektro Auriga. Średnica kół roweru to 27,5 cala, a waga roweru to jedynie 22,3 kg.


Univega SUMMIT E 1.0

Koszt wypożyczenia: 100 zł / dzień

Univega SUMMIT E 1.0


Haibike SDURO AllMtn 8.0 500Wh

Koszt wypożyczenia: 170 zł / dzień

Haibike


Deskorolka elektryczna

Wypożyczalnie deskorolek elektrycznych

Oprócz rowerów możesz także wypożyczyć deskorolkę elektryczną. To wspaniała frajda dla Ciebie lub Twoich dzieci, pozwalająca przemieszczać się bez konieczności chodzenia.

 

Podane ceny dotyczą wypożyczenia na 1 dzień. Przy dłuższym okresie wypożyczenia ceny mogą być znacznie niższe.
W przypadku zakupu jakiegokolwiek roweru elektrycznego w naszym sklepie rower.com.pl w okresie do 1 miesiąca od dnia wypożyczenia – zwracamy w 100% koszt wypożyczenia!

Chcesz wypożyczyć / przetestować inny rower elektryczny? Skontaktuj się z nami w celu sprawdzenia jego dostępności i ceny wynajmu.

 

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu

  Adres email (wymagane)

  Miejsce wypożyczenia rowerów

  Miejsce zwrotu rowerów

  Termin wypożyczenia rowerów

  Liczba rowerów do wypożyczenia

  Uwagi dodatkowe

  Zgoda na newsletter
  taknie

  TakNie - Oświadczam, że zapoznałem się z OWW - Ogólnymi Warunkami Wypożyczenia, stanowiącymi załącznik do umowy wypożyczenia rowerów, sprzętu i wyposażenia turystycznego przez wypożyczalnię rowerów elektrycznych ACTIVELO i jej partnerów oraz akceptuję warunki wypożyczenia.

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.