Relacja z pobytu w Wiśle (Bukowa Góra)

Wisła - Bukowa Góra - wypożyczalnia rowerów

Wisła - Bukowa Góra - wypożyczalnia rowerów

Prosimy naszych gości o zamieszczenie kilku zdań na temat pobytu w ramach pakietu ACTIVELO.
W zamian za podzielenie się opinią proponujemy 10% zniżki na kolejny pobyt.

Relacja z pobytu (Andrzej 48 lat oraz Kinga 45 lat):

Dwudniowy pobyt w maju br. otrzymałem jako prezent. Pakiet pobytowy obejmował: użytkowanie roweru elektrycznego, 1 nocleg w apartamencie wraz z kolacją oraz niespodzianką w pokoju.

Pobyt w luksusowym apartamencie typu studio w Wiśle na bukowej górze rozpocząłem w sobotę o godz. 12:30. Niespodzianką w pokoju okazała się butelka białego wina o nazwie „Diana” (made in Poland!) – podejrzewam że mój szef, od którego otrzymałem voucher zasugerował taki prezent – bo białe wytrawne wino to mój ulubiony typ. Ponadto na kuchennym stole zastaliśmy koszyk pełen pysznych truskawek!

Weekend spędzałem wspólnie z żoną i obiecaliśmy sobie, ze będzie bardzo aktywny, zgodnie z ideą Activelo, która byłą organizatorem pobytu.

Zgodnie z prośbą przedstawiciela tej firmy opisuje poniżej szczegółowy program pobytu.

W sobotę o godz. 13:00 otrzymaliśmy 2 wysokiej klasy rowery elektryczne marki Haibike z napędem marki BOSCH. Przemiły Pan przekazał nam rowery wraz z krótką instrukcją użytkowania (choć w zasadzie niczym się nie różnią od zwykłych rowerów poza tym, że rowerzysta jest silniejszy). Dostaliśmy mapki z propozycją tras i w drogę! Byłam zaszokowany jak łatwo pokonuje się kilometry. Mam w domu zwykle rowery i rzadko udaje mi się (na równej drodze) przejechać więcej niż 20 kilometrów. Potem zmęczenie za bardzo daje się we znaki. Na koniec tej naszej górskiej wycieczki mieliśmy na liczniku 28 kilometrów, co może nie było imponującym wynikiem, ale mieliśmy jeszcze dość siły aby około godziny 17:00 pójść popływać oraz skorzystać z sauny w pobliskim aquaparku Gołębiewski (500 m od apartamentu). Zapomniałem dodać, że ta atrakcja również była zawarta w pakiecie pobytu!

Wieczorem o 20:00 mieliśmy zaplanowaną kolację w centrum Wisły w stylowej restauracji, gdzie mogliśmy wybrać dowolne danie z karty. Kolacja została sfinansowana otrzymanym voucherem na kwotę 50 zł. Rachunek wyniósł około 70 zł, więc resztę dopłaciliśmy gotówką.

Powrót do apartamentu nastąpił po godzinie 22.00 i dopiero wtedy mieliśmy czas docenić komfort oraz świetny design pomieszczenia oraz oczywiście wypić świetne, polskie (!) wino. Na koniec dnia obejrzeliśmy koncert Roda Stewarta dostępny na płycie Blue Ray. Wybór kilku płyt z koncertami oraz znakomity sprzęt audio-video (5-cio głośnikowy, świetny system nagłośnieniowy kompletnie mnie zaskoczył).

Bukowa Góra krajobraz

W niedzielny poranek powitało nas słońce, więc poleżeliśmy trochę na komfortowych leżakach na trawiastym tarasie apartamentu. O godz. 9:00 zjedliśmy kontynentalne śniadanie, czyli słodkie bułeczki z kawą. Kawa była niezła, bo z profesjonalnego ekspresu dostępnego w pokoju.

Na godz. 10:00 mieliśmy zaplanowaną kolejną wycieczkę rowerową, tym razem w większej grupie, bo zebrało się nas 7 osób. Każdy na rowerze elektrycznym z Activelo, więc szanse były równe. Wycieczka trwała około cztery godziny i prawie cały czas jechaliśmy grzbietami gór, więc widoki były rewelacyjne.

Wspaniały weekend w Wiśle zakończyły się dla nas o godz. 16:00 po godzinnym odpoczynku na tarasie apartamentu. O godz. 16:30 oddaliśmy klucze do apartamentu przyrzekając sobie, że jeszcze tu wrócimy, ale na pewno na dłużej!