Pakiety

Rzeszowszczyzna na rowerze elektrycznym

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych w Rzeszowie

Hotel Prezydencki
Rzeszów
Województwo Podkarpackie
Pakiet dla 2 osób zawiera:
2 doby w pokoju hotelowym Premium 4* ze śniadaniem (bufet szwedzki), wypożyczenie roweru elektrycznego (2 dni x 2 osoby), bezpłatny parking, Wi-Fi, rabat 10% na wszystkie usługi SPA Centrum Odnowy Biologicznej
Cena pakietu:
620 zł (2 dni / 2 osoby)

Wybierz


Aktywne lato w Beskidzie Śląskim

Apartament na urlop

Apartament Bukowa
Wisła
Beskid Śląski
Baw się i wypoczywaj na rowerze! Aktywne lato to oferta pobytu w naszym apartamencie wraz z możliwością użytkowania wysokiej klasy roweru elektrycznego. Skorzystanie z tej oferty to świetna okazja, aby przetestować po raz pierwszy rower elektryczny. Jeśli to dla Ciebie nie jest nowość, możesz sprawdzić najlepsze modele w najlepszych lokalizacjach. Gwarantujemy mnóstwo wrażeń i radości z użytkowania. Dostępne są pakiety 3, 6 i 8-dniowe.
Cena pakietu:
Od 180 zł za osobę / doba w apartamencie z wypożyczeniem roweru elektrycznego

Wybierz


Aktywne lato w Beskidzie Śląskim

Villa Rubinstein

Villa Rubinstein
Wisła
Beskid Śląski
Pakiet dla mniej lub bardziej aktywnych. Rowery elektryczne to absolutny hit ostatniego czasu w Europie. Takimi pojazdami dla swoich gości dysponuje Villa Rubinstein w Wiśle. Pakiet pobytowy wraz z e-bike’ami stworzony jest dla osób chcących aktywnie spędzić czas, przetestować różnice pomiędzy rowerem z napędem elektrycznym a tradycyjnym i / lub zamierzają kupić taki pojazd w przyszłości.
Pakiet podstawowy zawiera 1 dobę hotelową dla 2 osób w pokoju de’Luxe, śniadanie, 2 rowery elektryczne, wypożyczone na 1 dzień, godzina strefy SPA na wyłączność (grota solna, jacuzzi, sauna), parking monitorowany.
Pakiet pełny zawiera 2 doby hotelowe dla 2 osób w pokoju de’Luxe, śniadania, 2 rowery elektryczne, wypożyczone na 1 dzień, godzina strefy SPA na wyłączność (grota solna, jacuzzi, sauna), parking monitorowany.
Cena pakietu:
Pakiet podstawowy – 649 zł
Pakiet pełny – 999 zł

Wybierz