Europejski Piknik Rowerowy na Trójstyku

Europejski Piknik Rowerowy na Trójstyku

Europejski Piknik Rowerowy na Trójstyku

Przy współpracy z Apartamentami Kubalonka z Istebnej mieliśmy przyjemność uczestniczyć w letniej imprezie z okazji Trzeciego Europejskiego Pikniku rowerowego. Impreza ta jest o tyle wyjątkowa, ponieważ miejsce jej wydarzenia obejmuje trzy kraje: Polskę, Czechy i Słowację. Miejsce to popularnie nazywane jest Trójstykiem.

To tutaj 18 czerwca 2016 odbył się piknik, w którym można było się wybrać na wycieczkę rowerową przez granice trzech krajów. Wycieczka nie miała charakteru wyścigowego, więc udział w niej mogła wziąć każda osoba, nawet nie uprawiająca na co dzień sportu.

Osoby, które chciały wziąć udział w imprezie, a nie posiadały roweru, mogły wypożyczyć rower z naszej wypożyczalni ACTIVELO. Do wyboru były rowery trekkingowe, górskie oraz cieszący się dużą popularnością fatbike na bardzo grubych oponach.

Imprezie towarzyszyło wiele atrakcji uprzyjemniających pobyt. Dobre jedzenie w plenerze, przyjemna dla ucha muzyka i możliwość poznania nowych miłośników rowerów z trzech państw. Nie zabrakło także konkursów, w których do wygrania były cenne nagrody.

Europejski Piknik Rowerowy na Trójstyku Europejski Piknik Rowerowy na Trójstyku Europejski Piknik Rowerowy na Trójstyku Europejski Piknik Rowerowy na Trójstyku Europejski Piknik Rowerowy na Trójstyku Europejski Piknik Rowerowy na Trójstyku Europejski Piknik Rowerowy na Trójstyku Europejski Piknik Rowerowy na Trójstyku Europejski Piknik Rowerowy na Trójstyku Europejski Piknik Rowerowy na Trójstyku