Co to jest ACTIVELO?

ACTIVELO to jedyna w Polsce marka sieci wypożyczalni wysokiej klasy rowerów elektrycznych.

Celem jest połączenie wygody i komfortu podróży rowerem elektrycznym z wysokiej jakości usługami turystycznymi, oferowanymi przez Partnerów sieci - obiekty hotelowe i apartamenty z całej Polski.

W ofercie znajdziesz wyłącznie rowery elektryczne najwyższej klasy i renomowanych producentów, jak Hercules, Haibike, Focus, Kalkhoff, Univega.

Partnerzy ACTIVELO świadczą kompleksowe usługi turystyczne, od wynajmu rowerów elektrycznych poprzez pomoc w rezerwacji noclegów i w organizacji wypraw rowerowych jak również sprzedaż oraz serwis rowerów elektrycznych.

ACTIVELO tworzy grupa pasjonatów turystyki rowerowej z dużym doświadczeniem biznesowym.

Dla zainteresowanych współpracą proponujemy usługi konsultingu, doradztwa oraz proponujemy współfinansowanie projektów turystycznych z wykorzystaniem rowerów elektrycznych. Pisz do nas lub zadzwoń: 505536521.


W sezonie 2018 ACTIVELO.PL pozyskał nowego partnera.
Jest nim niemiecki portal specjalizujący się w turystyce rowerowej z wykorzystaniem rowerów elektrycznych: bike-holidays.com
Portal ten od wielu lat tworzy sieć powiązanych biznesowo hoteli i pensjonatów, które posiadają ofertę szczególnie atrakcyjną dla rowerzystów.
Korzystając z ofert bike-holidays.com można w łatwy sposób rezerwować pobyt w hotelach przyjaznych rowerzystom korzystając podczas podróży z własnego lub wypożyczonego w tej sieci roweru.

Portal wraz z corocznym katalogiem wydawanym w 50.000 egzemplarzy tworzy potężne narzędzie marketingowe. Od sezonu 2018 będziemy obecni na portalu wraz z naszymi polskimi partnerami.