Oferta wypożyczenia rowerów elektrycznych dla firm i na imprezy zorganizowane

Oferta wypożyczenia rowerów elektrycznych dla firm i na imprezy zorganizowane

Oferta wypożyczenia rowerów elektrycznych dla firm i na imprezy zorganizowane

Planujesz wyjazd integracyjny lub organizujesz imprezę rowerową?

Możesz od nas wypożyczyć rowery elektryczne na jeden lub kilka dni. To doskonały pomysł na wzbogacenie programu imprezy/szkolenia lub sposób na naprawdę wyjątkowy wyjazd turystyczny.

Oferujemy standardowe wypożyczenie rowerów elektrycznych (do 20 sztuk) lub oferty specjalne, połączone z jazdami testowymi i pokazem możliwości różnych typów modeli rowerów elektrycznych – np. potężne rowery elektryczne typu fatbike, wyjątkowe rowery górskie, pojazdy elektryczne typu Segway, hulajnogi i skutery elektryczne itp. „wynalazki”.

Pomagamy również przy organizacji wyjazdów i imprez rowerowych. Współpracujemy z pilotami grup rowerowych, posiadających doświadczenie w prowadzeniu grup na rowerach elektrycznych.

Cena usługi kalkulowana jest indywidualnie i zależna jest od liczby i rodzaju wypożyczonych rowerów, czasu i miejsca wypożyczenia, rodzaju i liczby atrakcji dodatkowych itp. Koszty wypożyczenia wynoszą już od 35 zł netto za wypożyczenie roweru elektrycznego / dzień!

Skontaktuj się z nami przy pomocy poniższego formularza, a uzyskasz szczegółową ofertę cenową, określającą warunki realizacji usługi.

Wypełnij formularz i zarezerwuj wypożyczenie rowerów

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu

  Adres email (wymagane)

  Miejsce wypożyczenia rowerów

  Miejsce zwrotu rowerów

  Termin wypożyczenia rowerów

  Liczba rowerów do wypożyczenia

  Uwagi dodatkowe

  Zgoda na newsletter
  taknie

  TakNie - Oświadczam, że zapoznałem się z OWW - Ogólnymi Warunkami Wypożyczenia, stanowiącymi załącznik do umowy wypożyczenia rowerów, sprzętu i wyposażenia turystycznego przez wypożyczalnię rowerów elektrycznych ACTIVELO i jej partnerów oraz akceptuję warunki wypożyczenia.

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.